Aşağıdaki tabloda genelde ofis amaçları için kullanılan mıknatısların tiplerini bulabilirsiniz. Bizimle irtibata geçtiğinizde ferrit mıknatısların komple ürün yelpazesi içeren katalogu Size memnuniyetle göndeririz.

Mıknatıslar on-line satışı

Bizim e-shop’umuzdaki zengin mıknatıs yelpazesinde aradığınızı bulursunuz

FERRİT MIKNATIS SATIN ALMAK PLASTİK KILIFTA OLAN MIKNATIS SATIN ALMAK

Olağan ofis mıknatıslarının arzı

Gerçek boyut Modeli Sipariş no’su Tanım
Daha zayıf olanlar
 

Olağan ofis mıknatısları

FMI-A
(12 x 5)
10402 İzotrop ferrit mıknatıs, çapı 12 ve kalınlığı 5 mm, manyetik tahtaya 1 adet A4 kağıdı güvenilir bir şekilde sabitler (manyetik tahtanın saçının kalınlığına göre değişir)
 

Olağan ofis mıknatısları

FMI-A
(16 x 5)
10404 İzotrop ferrit mıknatıs, çapı 16 ve kalınlığı 5 mm, manyetik tahtaya 2 adet A4 kağıdı güvenilir bir şekilde sabitler (manyetik tahtanın saçının kalınlığına göre değişir)
 

Olağan ofis mıknatısları

FMI-A
(20 x 5)
10407 İzotrop ferrit mıknatıs, çapı 20 ve kalınlığı 5 mm, manyetik tahtaya 3 adet A4 kağıdı güvenilir bir şekilde sabitler (manyetik tahtanın saçının kalınlığına göre değişir)
 

Olağan ofis mıknatısları

FMI-A
(26 x 5)
10406 İzotrop ferrit mıknatıs, çapı 26 ve kalınlığı 5 mm, manyetik tahtaya 5 adet A4 kağıdı güvenilir bir şekilde sabitler (manyetik tahtanın saçının kalınlığına göre değişir)
 

Olağan ofis mıknatısları

FMI-B
(28 x 15 x 5)
10400 İzotrop ferrit mıknatıs, çapı 28 ve kalınlığı 5 mm, manyetik tahtaya 3 adet A4 kağıdı güvenilir bir şekilde sabitler (manyetik tahtanın saçının kalınlığına göre değişir)
Daha güçlü olanlar
 

Olağan ofis mıknatısları

FMA-A
(27 x 6)
10310 Anizotrop ferrit mıknatıs, çapı 27 ve kalınlığı 6 mm, manyetik tahtaya yaklaşık 10 adet A4 kağıdı güvenilir bir şekilde sabitler (manyetik tahtanın saçının kalınlığına göre değişir)
 

Olağan ofis mıknatısları

FMA-A
(27 x 10)
10309 Anizotrop ferrit mıknatıs, çapı 27 ve kalınlığı 10 mm, manyetik tahtaya 13 adet A4 kağıdı güvenilir bir şekilde sabitler (manyetik tahtanın saçının kalınlığına göre değişir)
 

Olağan ofis mıknatısları

MVP-30 NdFeB-P 60101 Tahtadan daha kolay almasını sağlayan plastik kılıflı çok güçlü mıknatıs. En fazla 24 adet A4 kağıdı sabitler (manyetik tahtanın saçının kalınlığına göre değişir).Örneğin büyük resimleri sabitlemek için uygundur. Plastik kılıfın çapı 30 mm’dir.

Renkli mıknatısları mı daha fazla beğendiniz?

Renkli modellerimiz 20 ve 26 x 5 (10407, 10406) boyutlarında sunmaktayız.

İlgili ürünler

Renkli mıknatıslar

Renkli ofis mıknatısları beş temel renkte üretmekteyiz (kırmızı, mavi, yeşil, sarı, beyaz). Renkli ofis mıknatısları 15, 16, 20 ve 26 mm çapında ve sabit 5 mm kalınlığında tedarik etmekteyiz. Mıknatısları teker adet veya toplu satış için 10 adetlik paketler olarak satın almanız mümkündür. Mıknatıslar on-line satışı Bizim e-shop’umuzda aradığınızı kesinlikle bulursunuz MIKNATIS SATIN ALMAK           İlgili ürünler

Plastik kılıfta olan mıknatıslar

Plastik kılıfa oturtturulmuş çok güçlü ofis mıknatıslarıdır. Manyetik tahtaya 24 adet A4 formatlı ofis kâğıdını bile sabitler.  Örneğin büyük formatlı teknik resimleri sabitlemek için uygundur. Mıknatısları baskısız veya MAGSY şirketinin logosu ile tedarik etmekteyiz. MAGSY logolu mıknatıslara yüksek indirim sağlarız.   Mıknatıslar on-line satışı Bizim e-shop’umuzda aradığınızı kesinlikle bulursunuz MIKNATIS SATIN ALMAK Mıknatıs kullanımı gösterileri İlgili […]

Metal kılıfta olan mıknatıslar

Bu metal kılıflı neodyum NdFeB mıknatıs çok güçlüdür. Manyetik tahtaya 15 adet A4 formatlı ofis kâğıdını bile sabitleyecek kadar güçlüdür. Metal kılıfın ergonomik şekli sayesinde mıknatısı rahat kullanabilirsiniz. Metal kılıf mıknatısın dayanaklılığı artar ve zarar görme ihtimali azaltır. Bu mıknatısları Sizin için altın ve gümüş renklerinde olan iki model olarak hazırladık. Boyutlar mıknatıs çapı - 10 mm mıknatıs yüksekliği […]

Manyetik numaralar

Her pakette üç set numara ve işaretler mevcuttur. Manyetik numaralar özellikle matematik esaslarını (toplama ve çıkarma, küçük çarpım cetveli) oynayarak öğrenen küçük okullu çocuklar için harika bir öğretim aracıdır. Bu oyun sayesinde matematik çocukların hoşuna gider. Numaraların yüksekliği 4 cm’dir. Eksik sembolleri eklemek amacıyla manyetik numaraları bir set içeren poşet olarak da tedarik etmekteyiz. Manyetik filminden üretilmiştir. […]